KONST / Litografier / Litografi 11198243
nr 1119 8243
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
(f. 1925), Sverige
Litografi, 2 st, signerad. Ã…ke Pettersson (NÃ…W) (f. 1925), 'Mot havet' & 'Skeppsvrak'
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 juli 2017
kl 18:49:19
300 kr
600 kr
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)